Buradasınız: Giriş Katılın Uluslararası Gençlik Ödülü-Türkiye Mezunlar Grubu

Uluslararası Gençlik Ödülü-Türkiye Mezunlar Grubu

Neden Katılmalısınız?

Ödül Programını tamamlamış yerel ve global Ödül sahipleriyle tanışma, iletişimde kalma, Ulusal Ofis ile iletişimde kalma ve gönüllü projelerinde yer alma, çeşitli etkinliklere katılma ve planlanacak atölye çalışmalarıyla edindiğiniz beceri ve deneyiminizi hayata geçirme ve devam etme şansı yakalayın. Global Award Alumni Network aracılığı ile diğer ülkelerde yaşayan Ödül mezunları ile iletişime geçmek, gönüllü global projelerde yer almak, freelance/yarı zamanlı/tam zamanlı/stajyerlik gibi kariyer olanaklarından yararlanmanın kapılarını açın. Yeteneklerinizi daha da geliştirmek için, bir sonraki adımınızı atın ve aşağıdaki rolleri deneyin. 

Uluslararası Gençlik Ödülü-Türkiye Mezunlar Grubu Üyesi

Uluslararası Gençlik Ödülü Türkiye Mezunlar Grubu, 25 Ocak 2018’de İstanbul’da kuruldu. Her gün büyüyen ailemizde, 68’i aktif görev alan 4800’ü aşkın mezunumuz bulunuyor. Peki neler yapıyoruz? 

6 ayrı çalışma grubumuz bulunuyor: Okul Tanıtım ve STK, İletişim ve Sosyal Medya, Şirketler ve Sponsorluk, Organizasyon ve Etkinlik, Oryantasyon ve Dokümantasyon ve Promosyon. Bu çalışma gruplarında yer alarak;

Ödül Programı’nı şirketlere ve okullara tanıtıp yaygınlaştırabilirsiniz. 

Atölyeler, eğitimler ve seminerler organize ederek sosyal beceriler edinebilirsiniz.  

Kaynak geliştirme yaparak ve sponsorluklar bularak düzenlemek istediğimiz etkinliklere kaynak sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. 

Kar amacı gütmeyen bir organizasyonun yürütülmesinde görev alıp yönetim becerinizi geliştirebilirsiniz.

Ulusal Ofis’e gönüllü destek verebilirsiniz..

Ödül'ü etkinliklerde temsil etmek, aynı zamanda sunum becerilerinizi geliştirmek ve öykünüzün diğer gençlerin Ödül'e katılmasını teşvik etmesini istiyorsanız, elçilerimizden biri olabilirsiniz.

Ve son olarak, çok fazla eğlenceye ve deneyime sahip olacaksınız.

GAAN Platformu ile Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında ilham verici ve başarılı ödül sahipleri ile tanışıp networking yapıyor ve “dünya vatandaşı” oluyoruz. Peki GAAN Platformu nedir, neden üye olmalıyız? 

Global Award Alumni Network (GAAN); dünyanın çeşitli ülkelerindeki Ödül Programı mezunlarını bir araya getiren bir platformdur. Ödül Programı paydasında buluşan farklı kültür, ırk ve etnik kökenlere mensup mezunların birbirleriyle iletişim kurabildiği, iş fırsatlarından haberdar olabildiği uluslararası bir mecradır. Ödül hikayenizi GAAN’da paylaşarak yeni insanlarla tanışabilir, çeşitli fırsatlar ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Siz de mezunsanız, hemen kayıt olun! : https://alumni.intaward.org/ 

Eğer siz de ailemizin bir parçası olup Mezunlar Grubu’nun geliştirilmesi ve organizasyonu ile doğrudan ilgilenmek istiyorsanız, kendiniz ve diğer Ödül sahipleri için etkinlikler ve atölyeler planlayın, fikirlerinizi bizimle paylaşın. Hayal gücümüzün sınırı yok!

Bundan sonra ne yapacaksın?

Herhangi bir sorunuz olursa, mezunlar@intaward.org.tr   adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bizi takip edin:

Instagram | LinkedIn | Facebook Twitter

UGO-TR Mezunlar Grubu Yönetim Kurulu Ekibi 

Seren Atış – Yönetim Kurulu Başkanı

Kaan Pektaş – Yönetim Kurulu Eş Başkanı

Ceren Akaslan – Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanı

Nil Uyanık – Yönetim Kurulu Üyesi ve Yazmanı

Atahan Karagöz – Yönetim Kurulu Üyesi

Dilruba Yücesoy – Yönetim Kurulu Üyesi

Sıla Duygulu – Yönetim Kurulu Üyesi

Beril Karagöl – Yönetim Kurulu Üyesi