Buradasınız: Giriş Katılın Nasıl Başlanır

Nasıl Başlanır

Zorlukların üstesinden gelmeyi seviyor musunuz ? Kendinizle ilgili daha fazla keşif yapmayı ve potansiyelinizi tam olarak gerçekleştirmeyi istiyor musunuz ? Ödül Programı'na katılın. Kararlılıkla ve azimle neler yapabildiğinize siz de şahit olun.

Ödül yolculuğuna istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Nerede başlarsanız, deneyimli bir mentor ve sizler gibi gençlerle birlikte olacaksınız. 

Ödül Liderinizle; Program'a katılmak istediğiniz kategoriye karar verdikten sonra, bölümlerde gerçekleştirmek istediğiniz faaliyetleri ve hedeflerinizi belirleyeceksiniz.  

Ödül Programı’na katılmanız için 14 – 24 yaş aralığında olmanız yeterlidir. ‘Katılımcı olarak, Ödül Programı’na katılmak istediğinizi belirttiğiniz anda ‘Mentor’ olarak bir Ödül Lideri size destek verir. Ödül Liderleri; Ulusal Ofis ve Eğitim Koordinatörlüğü tarafından verilen eğitimler sonunda sertifika almaya hak kazanmış gönüllü yetişkinlerdir. Her genç Ödül Programı katılımcısı olabilir.

  • Ödül Programı okulunuzda yürütülüyorsa, Program’a katılmak için lütfen okulunuzdaki Ödül Koordinatörü’yle iletişime geçiniz.
  • Eğer okulunuzda Ödül Programı henüz yürütülmüyorsa;  bagimsiz@tikav.org.tr adresine, ad-soyad, doğum tarihi, adres ve okul bilgilerinizi e-posta ile göndererek hemen başvurabilirsiniz.   

Map of Award Units