Buradasınız: Giriş Destekleyin Nasıl Desteklenir?

Nasıl Desteklenir?

KURUMSAL iŞBİRLİKLERİ

 Uluslararası Gençlik Ödülü-Türkiye (“Ödül”) dünyanın önde gelen gençlik başarı ödülü olup uygulandığı ülkelerdeki kurumlar ve üniversiteler  tarafından, en önemli müfredat dışı faaliyetlerden biri olarak kabul edilmektedir. Ödül, üniversite mezunlarına işe alımlarda avantaj sağlarken, işverenlerin çalışanların özgeçmişlerinde aradıkları unsurlardan biridir. 

Yakın bir gelecekte; şirketlerle yetenek geliştirme, yeni çalışanların potansiyel istihdamı ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projeleri geliştirmek istiyoruz. İş birliği sırasında; Ödül’ün Türkiye’deki bilinilirliğinin artması ve mümkün olduğunca fazla gencin programa dahil olması  için, ortaklık yapacağımız şirket çalışanlarını da Ödül Liderleri olarak geliştirmeyi arzu ediyoruz. Hali hazırda sektörlerinde önde gelen şirketlerle görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu tarz  işbirliği  örneklerine yurtdışında oldukça sık rastlanmaktadır.

Kurumsal işbirliklerimizle ilgili detaylı bilgiye önümüzdeki günlerde buradan ulaşabilirsiniz.

KSS portföyüne dahil etmesi mümkündür. 

GÖNÜLLÜLÜK

Ödül Programı’nın daha fazla gence ulaşmasını sağlayan en büyük etken gönüllülerimizdir. Siz de bir Ödül gönüllüsü olabilir ve Ödül sürecinde gençlere rehberlik ederek, onların programı tamamlamasına destek olabilirsiniz . Büyük gönüllü ailemizin bir parçası olarak, sizin gibi Ödül Liderlerimizle yıl içinde çeşitli etkinliklerde bir araya gelebilirsiniz.  

STRATEJİK ORTAK 

Ödül Programı’nın toplum üzerindeki etki ölçüleriyle uyumlu çalışmalar yapmaktayız. Kurumunuzla da ‘Stratejik Ortak’lık yapabilir; vizyon, misyon ve hedeflerimiz doğrultusunda iş birliği yaparak daha güçlü projelere imza atabiliriz.

ETKİNLİK SPONSORU  

Yıl içerisinde katılımcılarımız ve gönüllülerimizin yer aldığı çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu etkinliklere sponsor olup gençlerin başarılarına ortak olmak isteyen kurum veya kişilerden biri olabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için info@intaward.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.