BURADASINIZ:   ANA SAYFA   >   ETKİNLİKLER   >   Uluslararası Etkinlikler   >   IGE 2014 (South Korea)Tanıtım VideomuzBu seneki Uluslararası Altın Etkinliği (IGE 2914) 23 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında Güney Kore'de gerçekleşti. 63 ülkeden 150 delegenin (Altın Ödül sahibi) katıldığı konferansın konusu Ödül Programın gelişimi ve Liderlik hakkındaydı. Türkiye'yi temsilen DoEIA-TR Ulusal Direktörü Melissa CLissold ve Türkiye İnsan Kaynakları Vakfı TİKAV İngilizce Öğretmeni Arzu Akoğlu katılmıştır.

Etkinlik hakkında Melissa Clissold ''Unutulmayacak ve hayatın yönünü değiştirebilecek bir deneyimdi… IGE 2014 sanki bize çok önemli bir soru soruyordu;  Bir çok ülke bireyi ile oluşmuş bu küresel takımın üyeleri ülkelerine döndüklerinde, Ödül Programı’nın kendilerine kattıları ile topluma nasıl pozitif ve kalıcı etkiler bırakacak, nasıl geleceğin lideri olacaklardı? Daha önemlisi Ödül Katılımcılarımız ve mezunlarımız nasıl geleceğin liderleri ve karar vericileri olacaklardı?Çünkü Lider olmaları gerekiyordu...''  dedi.

Kapanış seremonisine HRH Prend Edward, Uluslararası Ödül Konseyi, Uluslarası Ödül Vakfı Mütevelli heyeti de katıldılar. Etkinliği fotoğrafları için lütfen Facebook albümümüze bakınız. IGE hakkında daha fazla bilgi alabilmek veya Altın Ödül sahibi olarak 2017'deki programa katılmak için bilgi almak isterseniz info@intaward.org.tr 'ye mesaj atabilirsiniz.