Buradasınız: Giriş Katılın Mezunlar Grubu ( Network )

Mezunlar Grubu ( Network )

Bronz, Gümüş veya Altın Ödül Sahipleri için bir platform. Diğer bir adıyla Mezunlar Grubumuz.

Diğer aktif ödül sahipleriyle tanışma, iletişimde kalma, Ulusal Ofis ile işbirliği yapma, başarılı insanlarla tanışma, ilginç etkinliklere katılma ve atölye çalışmaları sırasında edindiğiniz beceri ve deneyiminizi hayata geçirme ve devam etme şansı yakalayın. Yeteneklerinizi daha da geliştirmek için, bir sonraki adımınızı atın ve aşağıdaki rolleri deneyin.

 Ödül Elçisi

Ödül'ü etkinliklerde temsil etmek ve öykünüzün diğer gençlerin Ödül'e katılmasın sağlamasına, aynı zamanda sunum becerilerinizi geliştirmesini istiyorsanız, artık çekinmeyin ve Elçilerimizden biri olun. Aktif yardım için Ulusal Ofis'in bir üyesi ile bir sonraki seviyedeki ödülüne devam etme veya uluslararası yaz eğitimine katılma fırsatı kazanırsınız. 

Ulusal Ofis’te Gönüllü

Ödül törenleri, Ödül tanıtımı veya idari görevler de dahil olmak üzere, çeşitli etkinliklerin organize edilmesine ve yürütülmesine yardımcı olarak, Ulusal Ofis ile düzenli veya etkinlik bazında işbirliği yapabilirsiniz.

DoEIA-TR Mezunlar Grubu’nun (Network Organizasyon) Ekibi Üyesi

Mezunlar Grubu’nun geliştirilmesi ve işletilmesi ile doğrudan ilgilenmek istiyorsanız, kendiniz ve diğer Ödül Sahipleri için etkinlikler ve atölyeler planlayın, fikirleriniz memnuniyetle karşılanır.

Bundan sonra ne yapacaksın?

Sadece bu formu doldurun ve sonraki adım için sizinle iletişime geçeceğiz. Herhangi bir sorunuz olursa, info@intaward.org.tr  adresine e-posta göndermekten çekinmeyin.

Aktif Network Üyeliğ’inin avantajları nelerdir ?

  • Ödülün daha da geliştirilmesine katkıda bulunacak ve Ödül ile bağlantıda kalabilirsiniz.
  • Aktif ödül sahipleri ile iletişim kuracak ve çok sayıda ilham verici ve başarılı insanla tanışacaksınız.
  • En aktif üyeler, Ulusal Ofisten Ödül Lideri’ni seçme ve kendi desteğiyle ödüllerini doğrudan alma şansına sahipler (Ulusal Ofis’te oryantasyon, proje yönetimleri ve sosyal medya yönetimine destek, Ortaklarımızdan (kurslar, atölyeler, özel etkinlikler, stajlar) özel tekliflere erişiminiz olacak,
  • Üniversite başvuru sürecine ilişkin tavsiyelerde bulunma şansına sahip olacaksınız (örneğin, iyi bir motivasyon mektubu yazmak gibi),
  • Kar amacı gütmeyen bir organizasyonun yürütülmesi, olayların yönetimi hakkında değerli bilgiler kazanacaksınız. 
  • Ve son olarak, çok fazla eğlenceye ve deneyime sahip olacaksınız.