Buradasınız: Giriş Katılın Mezunlar Grubu ( Network )

Mezunlar Grubu ( Network )

Bronz, Gümüş veya Altın Ödül Sahipleri için bir platform. Diğer bir adıyla "Mezunlar Grubu"muz.

Ödül Programı'ndaki aktif ödül sahipleriyle tanışma, iletişimde kalma, Ulusal Ofis ile işbirliği yapma, başarılı insanlarla tanışma, çeşitli etkinliklere katılma ve planlanacak atölye çalışmalarıyla edindiğiniz beceri ve deneyiminizi hayata geçirme ve devam etme şansı yakalayın. Yeteneklerinizi daha da geliştirmek için, bir sonraki adımınızı atın ve aşağıdaki rolleri deneyin.

 Ödül Elçisi

Ödül'ü etkinliklerde temsil etmek, aynı zamanda sunum becerilerinizi geliştirmek ve öykünüzün diğer gençlerin Ödül'e katılmasını teşvik etmesini istiyorsanız, elçilerimizden biri olabilirsiniz.

Ulusal Ofis’te Gönüllü

Ödül törenleri, Ödül tanıtımı gibi çeşitli etkinliklerin organize edilmesine ve yürütülmesine yardımcı olarak, Ulusal Ofis ile düzenli veya etkinlik bazında işbirliği yapabilirsiniz.

DoEIA-TR Mezunlar Grubu’nun (Network Organizasyon) Ekibi Üyesi

Mezunlar Grubu’nun geliştirilmesi ve organizasyonu ile doğrudan ilgilenmek istiyorsanız, kendiniz ve diğer Ödül sahipleri için etkinlikler ve atölyeler planlayın, fikirlerinizi bizimle paylaşın.

Bundan sonra ne yapacaksın?

Sadece bu formu doldurun ve sonraki adım için sizinle iletişime geçeceğiz. Herhangi bir sorunuz olursa, info@intaward.org.tr  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Aktif Network Üyeliğ’inin avantajları nelerdir ?

  • Ödülün daha da geliştirilmesine katkıda bulunacak ve Ödül ile bağlantıda kalabileceksiniz.
  • Aktif ödül sahipleri ile iletişim kuracak ve çok sayıda ilham verici ve başarılı insanla tanışabileceksiniz.
  • En aktif üyeler, Ulusal Ofis'ten Ödül Lideri’ni seçme ve kendi desteğiyle ödüllerini doğrudan alma şansına sahip olablirler. (Ulusal Ofis’te oryantasyon, proje yönetimleri ve sosyal medya yönetimine destek, ortaklarımızdan (kurslar, atölyeler, özel etkinlikler, stajlar) özel tekliflere erişiminiz olabilecek.
  • Üniversite başvuru sürecine ilişkin tavsiyelerde bulunma şansına sahip olacaksınız (örneğin, iyi bir motivasyon mektubu yazmak gibi),
  • Kar amacı gütmeyen bir organizasyonun yürütülmesi, olayların yönetimi hakkında değerli bilgiler kazanacaksınız. 
  • Ve son olarak, çok fazla eğlenceye ve deneyime sahip olacaksınız.