BURADASINIZ:   ANA SAYFA   >   KATILIN   >   Nasıl katılabilirim?Tanıtım Videomuz

Nasıl Katılabilirim?14-24 yaş aralığındaysanız ve programa katılmak istiyorsanız:

  • Ödül Programı kurumunuzda yürütülüyor mu öğreniniz. Yürütülüyorsa Ödül Programına katılmak için lütfen kurumuzda bulunan Ödül Koordinatörünüzle görüşünüz.
  • Ödül Programına katılabilmek için size sürecinizde destek olacak, bizim tarafımızdan verilen eğitimi tamamlamış, size mentorluk yapacak olan bir Ödül Liderine ihtiyacınız var.  Ödül Programı kurumunuzda yürütülmüyorsa eğer kurumunuzda Ödül Programını yürütebilmek için Ödül Programında size destek verebilecek bir yetişkin bulmaya çalışın ve bizimle iletişime geçmesini sağlayın. Örneğin, bir okuldaysanız eğer bu rehber öğretmeniniz olabilir. Bizimle kendileri iletişime geçtikten sonra, Ödül Programının kurumunuzda yürütülmesi için süreci başlatacağız. 
  • Eğer Ödül Programı konusunda size destek verecek birini bulamazsanız bizimle irtibata geçiniz. bu durumda Ödül Programını yürütebilmeniz için size Bağımsız Ödül Lideri atayacağız. Bağımsız katılımcı olmak için; ad - soyad, doğum tarihi, adres ve okul bilgileriniz ile birlikte bagimsiz@intaward.org.tr adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 
  • Sorularınız olursa lütfen bize yazın.